Публічна пропозиція інтернет-магазину "mygreenway.co.ua" щодо продажу товарів

Ця оферта встановлює порядок продажу товарів через інтернет-магазин, регулює відносини між покупцем і продавцем в процесі продажу товарів через інтернет-магазин та надання послуг у зв’язку з таким продажем.
 

Основні поняття
Замовлення – електронне повідомлення Покупця про свій намір придбати Товар, його доставку за вказаною Покупцем адресою або за допомогою самовивозу Товару, обраного на Сайті.
Інтернет-магазин – інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі Інтернет за адресою: http://mygreenway.co.ua, де представлені Товари, що пропонуються Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцеві.
Покупець – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цієї Угоди, має намір замовити або придбати або, яка замовляє, купує Товар виключно для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.
Продавець – ТОВ «ТРЕЙД ЕДВАЙС ГРУП» ЄДРПОУ: 43082596
Продаж товарів через інтернет-магазин – продаж Товарів за договором роздрібної купівлі-продажу, що укладається на підставі ознайомлення покупця із запропонованим продавцем описом Товару, що міститься в каталозі інтернет-магазину, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення покупця з Товаром при укладенні даного договору.
Сайт – сукупність інформаційних ресурсів, розміщених в Інтернеті за адресою: http://mygreenway.co.ua.
Товар – парфюмерно-косметична продукція та аксесуари, представлені для продажу на Сайті Продавця.
Особистий кабінет – розділ Інтернет-магазину, доступний користувачеві після реєстрації, за допомогою якого останній здійснює управління своїм обліковим записом (акаунтом).
 

1. Загальні положення
1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через інтернет-магазин за адресою http://mygreenway.co.ua.
1.2. Замовляючи Товари через інтернет-магазин, Покупець погоджується з умовами продажу Товарів, викладених нижче (далі – Умови продажу товарів). У випадку незгоди з цією публічною офертою (далі – Угода), Покупець зобов’язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт http://mygreenway.co.ua.
1.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою.
1.4. Угода набирає чинності (вважається укладеною) з моменту відправлення Покупцем Замовлення, в якому повинні бути вказані:
а) адреса, прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону Покупця, або вказаної ним особи (отримувача), адреса, за якою необхідно доставити Товар ;
б) назва, кількість і ціна Товару;
 

2. Предмет Угоди
2.1. Предметом цієї Угоди є надання можливості Покупцеві купувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину. Ця Угода поширюється на всі Товари і послуги, представлені на Сайті, доки такі пропозиції з описом присутні в каталозі інтернет-магазину.
 

3. Реєстрація на Сайті
3.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за динамічним посиланням, наданим раніше зареєстрованим Покупцям.
3.2. Реєстрація на Сайті є обов’язковою для оформлення Замовлення.

3.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем на момент реєстрації.

3.4. Покупець зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Покупцем на момент реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Покупець зобов’язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідне електронне повідомлення з особистого кабінету або електронною поштою за адресою: mail@greenway.group.

 

4. Товар та порядок купівлі

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Фотографії, що супроводжують Товар, є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Опис/характеристики, що супроводжують Товар, не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару, Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів або за телефоном «гарячої лінії» 0-800-752-114.

4.2. У випадку відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право видалити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця дзвінком оператора Call-центру Продавця (або шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем на момент реєстрації).

4.3. У випадку часткового або повного анулювання передплаченого Замовлення, вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

4.4. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті в розділі «Допомога».

4.5. На момент оформлення замовлення Покупець підтверджує, що йому більше 18 років. Покупець несе ризик несприятливих наслідків за надання неправдивих відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про реквізити замовлення шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем на момент реєстрації, або за допомогою SMS. Менеджер, який обслуговує це Замовлення, уточнює деталі Замовлення, узгоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця або в магазині, обраному для самовивозу, і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4.7. Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, який обслуговує Замовлення, шляхом контрольного дзвінка Покупцеві або електронною поштою, або за допомогою SMS.

 

5. Доставка Товару

5.1. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Способи доставки». Конкретні терміни доставки узгоджуються Покупцем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення. 
5.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена територією України.
5.3. Затримки у доставці можливі через надзвичайні і невідворотні обставини.
5.4. На момент доставки Товар вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній в замовленні в якості отримувача (далі Покупець і третя особа іменуються як «Отримувач»). У разі неможливості отримання Товару, що сплачується за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Товар може бути вручений особі, яка може надати інформацію про замовлення (номер відправлення і/або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість Замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.

5.5. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань, зазначених в пункті 5 цієї Угоди, при врученні Товару особа, яка здійснює його доставку, має право вимагати документ, що посвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Отримувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача (п.9.3. Угоди).

5.6. Право власності на Товар переходить до Покупця в момент передачі Товару та оплати останнім повної вартості Товару. Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця на момент передачі йому Товару і підписання Отримувачем Замовлення документів, що підтверджують його доставку. У випадку недоставки Товару Продавець відшкодовує Покупцю вартість передплаченого Покупцем Замовлення і доставки в повному обсязі після отримання від Служби доставки підтвердження втрати Товару або його повернення на склад Продавця.

5.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з регіону і способу доставки, а також (за необхідності) форми оплати, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.

5.8. Обов’язок Продавця передати Товар Покупцю вважається виконаним в момент вручення Товару Отримувачу або отримання Товару у представника кур’єрської компанії, у тому числі в пунктах самовивозу кур’єрських компаній або на терміналах кур’єрських компаній. При отриманні Замовлення в кур’єрській компанії Отримувач, після оплати доставленого Товару, зобов’язаний оглянути доставлений Товар і відкрити його в присутності представника кур’єрської компанії для перевірки Товару на відповідність заявленій кількості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі наявності претензій до доставленого Товару (некомплектність, вкладення Товару, що відрізняється від зазначеного в опису відправлення, виробничий брак, інші претензії) за вказівкою Отримувача представником кур’єрської компанії складається Акт про виявлені невідповідності, який підписується Покупцем і представником кур’єрської компанії. Якщо Отримувачем не були заявлені претензії у вищевказаному порядку, то Продавець вважається таким, що повністю і належним чином виконав свої обов’язки щодо передачі Товару. Ця умова не поширюється на доставку замовлень в регіони України, якщо представник кур’єрської компанії прямо відмовляє у відкритті упаковки, тому що між Продавцем і кур’єрської компанією укладено договір надання поштових послуг. У випадку повернення Товару, доставленого за допомогою кур’єрської компанії, у зв’язку з наявністю претензій до Товару, Отримувач зобов’язаний додати до відправлення, що містить повернений Товар, такі документи:

  • заяву на повернення грошових коштів;
  • копію акту про виявлені невідповідності;
  • копію квитанції про оплату;
  • копію опису відправлення;
  • бланк повернення.

5.9. У випадку прийняття Товару від кур’єра, Отримувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін придатності доставленого Товару і цілісність упаковки. У випадку відсутності претензій до доставленого Товару, Покупець розписується у «Квитанції доставки» і оплачує Замовлення (за відсутності 100%-ої передоплати). Підпис в документах з доставки свідчить про те, що претензій до Товару Отримувач не заявляв і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.

5.10. Товар, представлений на Сайті, за якістю і упаковкою відповідає ДСТ і ТУ, що підтверджується відповідними документами (сертифікатами і т.д.).

 

6. Порядок оплати

6.1. Ціна товару вказується в гривнях України і не включає ПДВ.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті. У випадку неправильного зазначення ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. У разі неможливості зв’язатися з Покупцем таке Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було сплачене, Продавець повертає Покупцеві суму, сплачену за Замовлення таким способом, яким вона була сплачена.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару за допомогою платіжних карток.

6.4.1. Відповідно до Положення про емісію платіжних карт і про операції, що здійснюються з їх використанням, затвердженим Банком України операції з банківськими картками здійснюються власником картки або уповноваженою ним особою.

6.4.2. Авторизація операцій з банківськими картками здійснюється банком. Якщо у банка є підстави вважати, що операція носить шахрайський характер, то банк має право відмовити у здійсненні такої операції.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

 

7. Повернення товару та грошових коштів

7.1. Повернення Товару належної якості.

7.1.1. Парфумерно-косметичні товари не підлягають поверненню або обміну.

7.2. Повернення Товару неналежної якості.

7.2.1. Товар неналежної якості – це товар, який містить недоліки. Недолік товару – це невідповідність його обов’язковим вимогам, передбаченим законом, або умовам Угоди, або цілям, для яких Товар такого виду, зазвичай, використовується, або цілям, про які Продавець був повідомлений Покупцем при укладенні Угоди. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

7.2.2. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Покупцем на момент доставки Товару відповідно до п.5.8 цієї Угоди.

7.2.3. На момент доставки Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку, чим підтверджує повну комплектність і відсутність претензій щодо кількості і зовнішнього вигляду товару. Після отримання Товару претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.2.4. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями Закону України про захист прав споживачів» (далі - Закон про захист прав споживачів).

7.2.5. Вимоги про повернення грошової суми, сплаченої за товар, підлягають задоволенню протягом 30 робочих днів з дня висування відповідної вимоги.

7.3. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську картку. Заява на повернення грошових коштів.

 

8. Відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в інтернет-магазині.

 

9. Конфіденційність і захист інформації

9.1. Персональні дані Покупця обробляються відповідно до закону України «Про персональні дані».

9.2. На момент реєстрації на Сайті Покупець надає наступну інформацію: прізвище, ім’я, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.

9.3. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залучених Покупцем для виконання зобов’язань перед Покупцем в рамках Угоди.

9.4. Продавець використовує персональні дані Покупця:

  • для реєстрації на Сайті;
  • для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

9.4.1. Продавець має право надсилати інформаційні, а також рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Покупця з його згоди. Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.

9.5. Продавець не несе відповідальності за інформацію, надану Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

9.6. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і/або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

 

10. Додаткові умови

10.1. Продавець має право переуступати або будь-яким іншим чином передавати свої права та обов’язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

10.2. Інтернет-магазин і сервіси, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю бути недоступними, внаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи, попередньо повідомивши Покупців або без такого повідомлення.

10.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.

10.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця, надіславши повідомлення з особистого кабінету, по телефону, електронною поштою або іншим доступним способом. Всі суперечки, що виникають між сторонами, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди, суперечка буде передаватися на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

10.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не спричиняє недійсність інших положень.